Skip to content
Menu
0
Your cart is empty. Go to Shop
O mnie

Angielski był w moim życiu od maleńkości – jako 5-latkę zapisano mnie na pierwsze zajęcia, a popołudniami oglądałam amerykańskie bajki. Już wtedy wiedziałam, że angielski to okno na świat i chciałam go znać jak najlepiej. Dzięki mojej pasji w latach szkolnych osiągnęłam wiele sukcesów, ale wybierając studia postanowiłam, że spróbuję czegoś innego. I tak spędziłam 5 lat studiując międzynarodowe stosunki gospodarcze. Nie była to moja droga w życiu i po długich rozmyślaniach zdecydowałam się pójść na filologię angielską z zamiarem dzielenia się swoją wiedzą w przyszłości. Zdobyłam dyplom magistra filologii i.. otworzyłam własną firmę! To był strzał w 10!

O mnie

Od 2019 roku prowadzę zajęcia indywidualne dla dorosłych i młodzieży oraz prowadzę konto na Instagramie, gdzie publikuję darmowe treści do nauki. W 2022 roku stworzyłam swój pierwszy produkt – workbook „Słówko do słówka. Połącz wyrazy!” o kolokacjach w angielskim. 

Moi uczniowie wyjeżdżają za granicę, swobodnie rozmawiają z obcokrajowcami, zdają egzaminy i odmieniają swoje życie! Dzięki ich sukcesom wiem, że w przeszłości podjęłam dobrą decyzję, a moja praca naprawdę ma sens!