Skip to content
Menu
0
Your cart is empty. Go to Shop

 

Hi guys!

W maju dużo się działo! Za nami matury oraz powrót Kalendarza Angielskiego w dawnej formie – na Stories wróciły MINI-LEKCJE! Ogromnie mnie cieszy, że spotkały się z tak pozytywnym odbiorem. A quizy, jak zawsze, szły Wam rewelacyjnie! Wspaniale mieć tak ambitnych obserwatorów <3

To co będzie się działo w czerwcu? Wnosimy Kalendarz Angielskiego na WYŻSZY POZIOM! Na moim Instagramie nadal będą pojawiały się mini-lekcje i quizy, ale mam dla Was też coś więcej…

Jesteście ciekawi co to? Poniżej zobaczycie… zupełnie NOWĄ WERSJĘ Kalendarza Angielskiego!

Jak to działa?

Kalendarz ma dwie formy – interaktywną, w której znajdziesz linki do różnych stron oraz przygotowaną do uzupełnienia przez Ciebie – sam/a decydujesz, co będziesz robić danego dnia. Obie wersje można pobrać i wydrukować.

A jak wygląda sam czerwcowy Kalendarz?

PONIEDZIAŁKI: ćwiczymy czytanie! Wstawiłam linki do stron, które mogą być ciekawymi źródłami informacji na różne tematy. Znajdziecie tu zarówno portale informacyjne, forum internetowe, jak i stronę poświęconą kulturze.

WTORKI: wpadnijcie na MINI-LEKCJĘ na InstaStories!

ŚRODY: mówimy! Gadamy do siebie, nagrywamy się, utrwalamy nowe słowa i konstrukcje i nie zapominamy o prawidłowej wymowie.

CZWARTKI: znów zapraszam na InstaStories, gdzie pojawią się quizy na poziomach B2 i C1. Pomimo wysokiego poziomu, bardzo polecam – można się wiele nauczyć!

PIĄTKI: podsumowujemy tydzień ćwicząc pisanie! Moją propozycją jest pisanie pamiętnika, ale może być to cokolwiek innego.

SOBOTY: w weekendy wrzucamy na luz i oglądamy filmiki! W Kalendarzu znajdziecie linki do różnych ciekawych kanałów na youtube, ale możecie obejrzeć zupełnie co innego, byleby po angielsku!

NIEDZIELE: ćwiczymy angielski w rytm muzyki! Polecam stronę lyricstraining.com, gdzie słuchając piosenek dostajemy zadanie na uzupełnienie tekstu.

Są to tylko moje propozycje i oczywiście możecie je dostosowywać do siebie. Każdy kontakt z angielskim jest dobry, a Kalendarz, mam nadzieję, zmotywuje Was do systematycznej i przyjemnej nauki

A jakie są Wasze plany językowe na czerwiec? Dajcie znać w komentarzach!

POBIERZ Kalendarz Angielskiego – czerwiec 2021 (wersja interaktywna)
POBIERZ Kalendarz Angielskiego – czerwiec 2021 (wersja do uzupełnienia)

przeczytaj

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uzupełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji znajduje się w Polityce Prywatności.

magda-dams-o-mnie-sidebar

Nazywam się Magda Dams i kocham angielski! Inspiruję do odnalezienia radości w nauce tego języka dzięki mojej pasji, wiedzy oraz wysokiej jakości materiałom. Wierzę, że i Ty możesz posługiwać się angielskim pewnie, płynnie i poprawnie! Szczególnie mi bliskie są egzaminy Cambridge oraz matura. Brzmi jak coś dla Ciebie? Dołącz do mojej społeczności i rozwiń językowe skrzydła!

magda-dams-grafika-obserwuj-mnie