Skip to content
Menu
0
Your cart is empty. Go to Shop

Hey guys!

Wiem, że usystematyzowanie lub powtórzenie swojej wiedzy z angielskiego może być przytłaczającym zadaniem. Dostępnych jest tak wiele kursów, książek, materiałów, aplikacji! Co wybrać, od czego zacząć? I tu, moi drodzy, przychodzę Wam z pomocą 🙂 Przygotowałam dla Was specjalny harmonogram, dzięki któremu skutecznie powtórzycie swoją wiedzę i może nauczycie się czegoś nowego. Wszystko w zgodzie z „metodą małych kroczków”, na bazie wiedzy, którą gromadziłam latami oraz autorskich ćwiczeń.

KALENDARZ ANGIELSKIEGO nie ma początku ani końca – trwa cały rok! Znajdą w nim coś dla siebie zarówno osoby, których angielski dopiero zaczyna być komunikatywny (poziom B1), jak i Ci, którzy posługują się nim już płynnie (poziom C1).

W każdy WTOREK – mini-lekcje z nowymi zagadnieniami z gramatyki lub słownictwa. 

W każdy CZWARTEK – quiz ze środków językowych (use of English) na poziomach B2 i C1, szczególnie przydatne osobom planującym zdawanie egzaminu językowego lub matury.

Wszystko jest zupełnie ZA DARMO! Jedyne czego potrzebujesz to konto na Instagramie, długopis, notesik i chwila czasu.

Najnowsze odcinki Kalendarza Angielskiego znajdziesz na moim Instagramie w najnowszych STORIES, a poprzednie odcinki są zapisane w WYRÓŻNIONYCH. Zadania powtórkowe znajdziesz na blogu w zakładce ZADANIA.

To co, gotowi do nauki?!

 


Kalendarz Angielskiego Stories
Kalendarz Angielskiego Wyróżnione

przeczytaj

KOMENTARZE

2 komentarze

 1. mic
  2 stycznia 2021 @ 12:44

  Wygląda fajnie 🙂

  Reply

  • Magdalena Dams
   2 stycznia 2021 @ 12:56

   Dziękuję <3 Cieszę się, że się podoba 🙂

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uzupełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji znajduje się w Polityce Prywatności.

magda-dams-o-mnie-sidebar

Nazywam się Magda Dams i kocham angielski! Inspiruję do odnalezienia radości w nauce tego języka dzięki mojej pasji, wiedzy oraz wysokiej jakości materiałom. Wierzę, że i Ty możesz posługiwać się angielskim pewnie, płynnie i poprawnie! Szczególnie mi bliskie są egzaminy Cambridge oraz matura. Brzmi jak coś dla Ciebie? Dołącz do mojej społeczności i rozwiń językowe skrzydła!

magda-dams-grafika-obserwuj-mnie