Skip to content
Menu
0
Your cart is empty. Go to Shop

Hi guys!

November has arrived!

W tym roku październik był niezbyt przyjemny pod względem pogody, choć trafiło się parę ładniejszych dni. Oby listopad był dla nas łaskawy, bo niestety kojarzy mi się z deszczem, błotem i szarówką :/ Na szczęście w tym miesiącu mamy aż dwa długie weekendy! No i można też już pomału odliczać dni do Świąt!

Mam coś dla Was na umilenie krótkich dni i długich wieczorów – Kalendarz Angielskiego na Listopad!

Spójrzmy, co nas czeka w tym miesiącu.

Co robimy?

PONIEDZIAŁKI: ćwiczymy czytanie! W tym miesiącu wiele portali o tematyce rozrywkowej!

WTORKI: wpadnijcie na MINI-LEKCJĘ na InstaStories!

ŚRODY: mówimy! Gadamy do siebie, nagrywamy się, utrwalamy nowe słowa i konstrukcje i nie zapominamy o prawidłowej wymowie. Starałam się wymyślić tematy na tyle ogólne, aby każdy mógł dostosować je do siebie.

CZWARTKI: znów zapraszam na InstaStories, gdzie pojawią się quizy na poziomach B2 i C1. Pomimo wysokiego poziomu, bardzo polecam – można się wiele nauczyć!

PIĄTKI: podsumowujemy tydzień ćwicząc pisanie! Moją propozycją jest pisanie pamiętnika, ale może być to cokolwiek innego.

SOBOTY: w weekendy wrzucamy na luz i oglądamy filmiki! W Kalendarzu znajdziecie linki do różnych ciekawych kanałów na youtube, ale możecie obejrzeć zupełnie co innego, byleby po angielsku!

NIEDZIELE: ćwiczymy angielski w rytm muzyki! Polecam stronę lyricstraining.com, gdzie słuchając piosenek dostajemy zadanie na uzupełnienie tekstu.

Są to tylko moje propozycje i oczywiście możecie je dostosowywać do siebie. Każdy kontakt z angielskim jest dobry, a Kalendarz, mam nadzieję, pomoże Wam w systematycznej i przyjemnej nauce.

 

Dajcie znać jakie są Wasze sposoby na przetrwanie późnej jesieni! Ja najchętniej zawijam się w koc z herbatą w dłoni i czytam książki lub oglądam seriale! 🙂

POBIERZ Kalendarz Angielskiego – listopad 2021 (wersja interaktywna)
POBIERZ Kalendarz Angielskiego – listopad 2021 (wersja do uzupełnienia)

przeczytaj

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uzupełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji znajduje się w Polityce Prywatności.

Kalendarz Angielskiego – listopad 2021

Nazywam się Magda Dams i kocham angielski! Inspiruję do odnalezienia radości w nauce tego języka dzięki mojej pasji, wiedzy oraz wysokiej jakości materiałom. Wierzę, że i Ty możesz posługiwać się angielskim pewnie, płynnie i poprawnie! Szczególnie mi bliskie są egzaminy Cambridge oraz matura. Brzmi jak coś dla Ciebie? Dołącz do mojej społeczności i rozwiń językowe skrzydła!

magda-dams-grafika-obserwuj-mnie