Skip to content
Menu
0
Your cart is empty. Go to Shop

 

Hi guys!

Happy October!

Świętujecie Halloween czy to zupełnie nie Wasze klimaty? Ja uwielbiam to święto, choć nie zawsze je hucznie obchodzę. W zeszłym roku był to naprawdę wyjątkowy dzień – odbył się wtedy mój wieczór panieński! Co prawda, była nas tylko trójka (z wiadomych względów), ale i tak świetnie się bawiłyśmy 🙂

Mam nadzieję, że w tym roku nie spotkają nas już żadne ograniczenia i będziemy mogli spędzić ten wieczór jak należy! Pora pomyśleć o przebraniach – został już niecały miesiąc, a czas szybko leci!

No właśnie, pamiętam jak tworzyłam pierwszy kalendarz w lipcu, a tu już kalendarz PAŹDZIERNIKOWY!

Zobaczcie co nas czeka w tym miesiącu!

Co robimy?

PONIEDZIAŁKI: ćwiczymy czytanie! W tym miesiącu wiele portali o tematyce rozrywkowej!

WTORKI: wpadnijcie na MINI-LEKCJĘ na InstaStories!

ŚRODY: mówimy! Gadamy do siebie, nagrywamy się, utrwalamy nowe słowa i konstrukcje i nie zapominamy o prawidłowej wymowie. Starałam się wymyślić tematy na tyle ogólne, aby każdy mógł dostosować je do siebie.

CZWARTKI: znów zapraszam na InstaStories, gdzie pojawią się quizy na poziomach B2 i C1. Pomimo wysokiego poziomu, bardzo polecam – można się wiele nauczyć!

PIĄTKI: podsumowujemy tydzień ćwicząc pisanie! Moją propozycją jest pisanie pamiętnika, ale może być to cokolwiek innego.

SOBOTY: w weekendy wrzucamy na luz i oglądamy filmiki! W Kalendarzu znajdziecie linki do różnych ciekawych kanałów na youtube, ale możecie obejrzeć zupełnie co innego, byleby po angielsku!

NIEDZIELE: ćwiczymy angielski w rytm muzyki! Polecam stronę lyricstraining.com, gdzie słuchając piosenek dostajemy zadanie na uzupełnienie tekstu.

Są to tylko moje propozycje i oczywiście możecie je dostosowywać do siebie. Każdy kontakt z angielskim jest dobry, a Kalendarz, mam nadzieję, pomoże Wam w systematycznej i przyjemnej nauce.

Jak Wasze postępy w planach językowych na ten rok? Dajcie znać w komentarzu!

POBIERZ Kalendarz Angielskiego – październik 2021 (wersja interaktywna)
POBIERZ Kalendarz Angielskiego – październik 2021 (wersja do uzupełnienia)

przeczytaj

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uzupełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji znajduje się w Polityce Prywatności.

Kalendarz angielskiego – październik 2021

Nazywam się Magda Dams i kocham angielski! Inspiruję do odnalezienia radości w nauce tego języka dzięki mojej pasji, wiedzy oraz wysokiej jakości materiałom. Wierzę, że i Ty możesz posługiwać się angielskim pewnie, płynnie i poprawnie! Szczególnie mi bliskie są egzaminy Cambridge oraz matura. Brzmi jak coś dla Ciebie? Dołącz do mojej społeczności i rozwiń językowe skrzydła!

magda-dams-grafika-obserwuj-mnie