Skip to content
Menu
0
Your cart is empty. Go to Shop

Hello! Tu Twoje noworoczne wyzwanie językowe English Glow Up 2023! Gotowy/a?

Przez kolejne 2 tygodnie będziemy doskonalić Twoją znajomość środków językowych czyli inaczej Use of English. Środki językowe to zadania, dzięki którym sprawdzisz swoją gramatykę i słownictwo, w tym kolokacje i phrasal verbs. To świetny sposób na powtórki – ćwiczenia nie są łatwe i trzeba naprawdę się wysilić, aby odgrzebać z czeluści naszego mózgu dane konstrukcje, wyrażenia i zasady językowe. Taki mix wszystkiego wspaniale weryfikuje naszą wiedzę!

Jakie zadania pojawią się w wyzwaniu:

1. Luki zamknięte

2. Triosy

3. Tłumaczenia fragmentów zdań

4. Gramatykalizacja

5. Luki otwarte

6. Transformacje

7. Słowotwórstwo

Po każdym dniu możesz od razu sprawdzić swoje odpowiedzi i zapoznać się z dokładnym wyjaśnieniem każdego zagadnienia.

Jak pewnie sam/a zauważyłeś/aś mamy tu wszystkie rodzaje zadań Use of English pojawiające się na maturze rozszerzonej oraz egzaminach FCE i CAE, dlatego jeśli przygotowujesz się do takich testów, to będzie to idealne wyzwanie dla Ciebie! ALE z własnego doświadczenia wiem, że skorzysta na tym każdy uczący się angielskiego i będący na poziomie ok. B2!

Jestem przeszczęśliwa, że będziemy razem doskonalić Twój angielski! English Glow Up zaczyna się 2 stycznia. Napisz „biorę udział”, jeśli dołączasz do wyzwania.

Wyzwanie językowe English Glow Up 2023

Jak to wygląda:

Kiedy: 2-15 stycznia 2023

Co: English Glow Up to wyzwanie, dzięki któremu odświeżysz swoją wiedzę z gramatyki i słownictwa, zweryfikujesz co potrafisz, a czego jeszcze nie i dostaniesz motywacyjnego kopa do dalszej pracy.

Dlaczego: Wyzwanie ułatwi Ci wyznaczenie celów i planów językowych na 2023! Dostrzeżesz, które obszary gramatyki i słownictwa wymagają dalszej pracy tak, aby posługiwać się angielskim pewnie, płynnie i poprawnie.

Jak: Dołącz do wyzwania klikając tutaj. W środku znajdziesz swój plan pracy, wszystkie zadania i dokładne wyjaśnienia rozwiązań. Jeśli zechcesz podzielić się na Instagramie swoimi doświadczeniami z wyzwaniem, pamiętaj aby dodać #englishglowup i mnie oznaczyć @englishteacher_magda.

Gdzie: Wyzwanie otrzymasz zapisując się do mojego newslettera. Nie martw się, jeśli nie będziesz pamiętać o codziennym rozwiązywaniu zadań. Przez te dwa tygodnie będę o nim przypominać na moich InstaStories @englishteacher_magda. Będziemy uczyć się razem, więc jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, pisz do mnie śmiało w wiadomościach na IG!

Te dwa tygodnie będą wyjątkowe! Zaczniesz nowy rok od ogromnej dawki motywacji i kto wie, może będzie to początek Twojej językowej transformacji? Nastaw się na spory wysiłek umysłowy (pamiętaj, że to jak trening na siłowni, tylko dla mózgu ;)) i przygotuj się na sporo bardzo satysfakcjonującej pracy!

Wyzwanie językowe English Glow Up 2023

przeczytaj

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uzupełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji znajduje się w Polityce Prywatności.

Wyzwanie językowe English Glow Up 2023

Nazywam się Magda Dams i kocham angielski! Inspiruję do odnalezienia radości w nauce tego języka dzięki mojej pasji, wiedzy oraz wysokiej jakości materiałom. Wierzę, że i Ty możesz posługiwać się angielskim pewnie, płynnie i poprawnie! Szczególnie mi bliskie są egzaminy Cambridge oraz matura. Brzmi jak coś dla Ciebie? Dołącz do mojej społeczności i rozwiń językowe skrzydła!

magda-dams-grafika-obserwuj-mnie