Skip to content
Menu
0
Your cart is empty. Go to Shop

Drodzy maturzyści, mam dla Was dziś coś specjalnego! Jeśli czujecie już na karku oddech zbliżającego się egzaminu i nie wiecie jak zabrać się za powtórki, możecie znaleźć rozwiązanie na poniższych grafikach i na moim Instagramie.

 

Chciałam opracować taki plan, który nie dość, że mobilizowałby Was do codziennej pracy, to jeszcze byłby bardzo przyjemny w wykonaniu. Wszystkie zadania (oprócz arkuszy) zajmą Wam nie więcej niż 10 MINUT! Poza typowymi zadaniami egzaminacyjnymi, zadbacie o regularny kontakt z naturalnym językiem, dzięki czemu łatwiej Wam się nim będzie posługiwać na maturze i również później w życiu.

 

Oczywiście jest to tylko propozycja i wcale nie musicie trzymać się planu codziennie. Możecie też go dowolnie zmieniać. Plan nie jest jednak przeznaczony dla tych, którzy dopiero zaczynają naukę do matury.

 

W tygodniu 4 uwzględniłam przerwę świąteczną, w której na kilka dni możemy dać sobie trochę luzu z nauką. W majówkę z kolei można wziąć się za prawdziwą powtórkę „last minute” lub odpocząć przed nadchodzącymi stresami.

 

Ostatnia grafika to propozycje jak ćwiczyć dane umiejętności. Zawsze wybierajcie treści, które Was naprawdę INTERESUJĄ i nie są dla Was przytłaczająco trudne. (Podpowiedź: na youtube możecie wybrać filtr „długość: poniżej 4 minut”.)

 

Dajcie znać jeśli plan Wam się przyda! Zaglądajcie również na moje Stories, gdzie od czasu do czasu będą pojawić się relacje związane z #MaturaLastMinute.

 

ZACZYNAMY JUŻ DZIŚ!

(Ale możecie dołączyć w każdej chwili!)


przeczytaj

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uzupełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji znajduje się w Polityce Prywatności.

magda-dams-o-mnie-sidebar

Nazywam się Magda Dams i kocham angielski! Inspiruję do odnalezienia radości w nauce tego języka dzięki mojej pasji, wiedzy oraz wysokiej jakości materiałom. Wierzę, że i Ty możesz posługiwać się angielskim pewnie, płynnie i poprawnie! Szczególnie mi bliskie są egzaminy Cambridge oraz matura. Brzmi jak coś dla Ciebie? Dołącz do mojej społeczności i rozwiń językowe skrzydła!

magda-dams-grafika-obserwuj-mnie