Skip to content
Menu
0
Your cart is empty. Go to Shop

Hi guys!

Końcówka roku była dziwnym czasem – z jednej strony mogłam odpoczywać, bo nie miałam lekcji, a z drugiej mocno działałam w internetach. Nad czym tak pracowałam?

Udało mi się założyć mój własny NEWSLETTER!

Będę teraz regularnie przesyłać Wam w mailach przeróżne inspiracje językowe. Ale przede wszystkim będą się tam pojawiać darmowe materiały.

Zapisując się do newslettera otrzymacie:

– listę PREFIXES & SUFFIXES, czyli zbiór najpopularniejszych przedrostków i końcówek w angielskim wraz z wyjaśnieniami i przykładami, tipy i triki do zadań na słowotwórstwo oraz ćwiczenie

– Kalendarz Angielskiego

– specjalny prezent 2022 rok…

No właśnie! Przygotowałam dla Was coś naprawdę wyjątkowego! WYZWANIE na 2022! Kto jest gotowy na porządną dawkę wiedzy?

Właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałam.

Przed Świętami w ankiecie na Instagramie zagłosowaliście, ze chcecie w 2022 zająć się… gramatyką. To właśnie dlatego powstały #Transformacje2022!DOŁĄCZAM DO WYZWANIA!

Jak to wygląda?

Co: szlifowanie angielskiej gramy. Zobaczysz, że transformacje są przyjemne i pożyteczne, jeśli dobrze się je „ugryzie”

Jak: codziennie rozwiązujemy jedno zadanie z transformacjami, sprawdzamy poprawną odpowiedź, czytamy wyjaśnienie i na jego podstawie rozwiązujemy zadanie otwarte.

Zadania otwarte to najważniejsza część – powtarzasz daną strukturę w mowie sprawiając, że naprawdę zaczynasz jej używać! Buduj jak najwięcej zdań, „miel” je w głowie, spędź z tą konstrukcją jeden intensywny dzień, aż stanie się dla Ciebie czymś naturalnym.

Kiedy: 1-22 stycznia

Gdzie: w newsletterze. Zapisz się TUTAJ, otwórz wiadomość i pobierz wyzwanie.

Po co: aby budować poprawne zdania bez zastanawiania się nad zasadami gramatycznymi.

Kto chce mówić po angielsku płynniej i poprawniej w 2022? Kliknij tu i dołącz do wyzwania!

PS. Wszystko jest zupełnie za darmo!

przeczytaj

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uzupełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji znajduje się w Polityce Prywatności.

Wyzwanie Transformacje 2022. Dołączasz?

Nazywam się Magda Dams i kocham angielski! Inspiruję do odnalezienia radości w nauce tego języka dzięki mojej pasji, wiedzy oraz wysokiej jakości materiałom. Wierzę, że i Ty możesz posługiwać się angielskim pewnie, płynnie i poprawnie! Szczególnie mi bliskie są egzaminy Cambridge oraz matura. Brzmi jak coś dla Ciebie? Dołącz do mojej społeczności i rozwiń językowe skrzydła!

magda-dams-grafika-obserwuj-mnie