Skip to content
Menu
0
Your cart is empty. Go to Shop

Hi guys!

Nadszedł wrzesień! A wraz z nim budzi się we mnie JESIENIARA! Co prawda deszczowa pogoda trwa już od dłuższego czasu, ale teraz jest to bardziej akceptowalne. Można wskoczyć pod kocyk z książką bez żadnych wyrzutów 😀

Początek września to zazwyczaj czas, gdy zastanawiamy się nad naszym planem i celami na zbliżające się zimniejsze miesiące. Przyznaję, że to moment, kiedy dostaję dużego kopa do działania!

Mam nadzieję, że macie podobnie, bo mam dla Was coś, co doda Wam jeszcze więcej motywacji – Kalendarz Angielskiego na wrzesień!!!

Spójrzcie co nas czeka! Szykuje się naprawdę ciekawy miesiąc!

Co robimy?

PONIEDZIAŁKI: ćwiczymy czytanie! W tym miesiącu wiele portali o tematyce rozrywkowej!

WTORKI: wpadnijcie na MINI-LEKCJĘ na InstaStories!

ŚRODY: mówimy! Gadamy do siebie, nagrywamy się, utrwalamy nowe słowa i konstrukcje i nie zapominamy o prawidłowej wymowie. Starałam się wymyślić tematy na tyle ogólne, aby każdy mógł dostosować je do siebie.

CZWARTKI: znów zapraszam na InstaStories, gdzie pojawią się quizy na poziomach B2 i C1. Pomimo wysokiego poziomu, bardzo polecam – można się wiele nauczyć!

PIĄTKI: podsumowujemy tydzień ćwicząc pisanie! Moją propozycją jest pisanie pamiętnika, ale może być to cokolwiek innego.

SOBOTY: w weekendy wrzucamy na luz i oglądamy filmiki! W Kalendarzu znajdziecie linki do różnych ciekawych kanałów na youtube, ale możecie obejrzeć zupełnie co innego, byleby po angielsku!

NIEDZIELE: ćwiczymy angielski w rytm muzyki! Polecam stronę lyricstraining.com, gdzie słuchając piosenek dostajemy zadanie na uzupełnienie tekstu.

Są to tylko moje propozycje i oczywiście możecie je dostosowywać do siebie. Każdy kontakt z angielskim jest dobry, a Kalendarz, mam nadzieję, pomoże Wam w systematycznej i przyjemnej nauce.

 

Liczycie jeszcze na powrót lata czy jesteście już gotowi na jesień? Dajcie znać w komentarzach!

POBIERZ Kalendarz Angielskiego – wrzesień 2021 (wersja interaktywna)
POBIERZ Kalendarz Angielskiego – wrzesień 2021 (wersja do uzupełnienia)

przeczytaj

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uzupełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji znajduje się w Polityce Prywatności.

Kalendarz angielskiego – wrzesień 2021

Nazywam się Magda Dams i kocham angielski! Inspiruję do odnalezienia radości w nauce tego języka dzięki mojej pasji, wiedzy oraz wysokiej jakości materiałom. Wierzę, że i Ty możesz posługiwać się angielskim pewnie, płynnie i poprawnie! Szczególnie mi bliskie są egzaminy Cambridge oraz matura. Brzmi jak coś dla Ciebie? Dołącz do mojej społeczności i rozwiń językowe skrzydła!

magda-dams-grafika-obserwuj-mnie