Skip to content
Menu
0
Your cart is empty. Go to Shop

 

Hi guys!

Wrzesień to świetna pora na powrót do nauki. Jeśli wraz z rozpoczęciem roku szkolnego poczuliście przypływ motywacji do szlifowania angielskiego, to mam coś dla Was! Poniżej znajdziecie plik do pobrania z zadaniami ze ŚRODKÓW JĘZYKOWYCH na poziomie C1 – idealne dla tych, którzy przygotowują się do zdania egzaminu CAE lub dla tych, którzy chcą po prostu potrzebują wyzwań w nauce.

 

Dzięki zadaniom z Use of English nie tylko odświeżacie swoją znajomość gramatyki i słownictwa, ale również doskonalicie poprawność językową. Zawsze traktuję środki językowe jako siłownię dla mózgu – trzeba trochę się namęczyć, ale jakie są później tego efekty! 🙂

 

W pliku znajdziecie zadania z:

  • testem wielokrotnego wyboru,
  • lukami otwartymi,
  • słowotwórstwem i
  • transformacjami.

Odpowiedzi są na ostatniej stronie.

 

Let’s get down to work!

POBIERZ PLIK – Use of English – poziom C1. Część 2

przeczytaj

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uzupełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodę możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji znajduje się w Polityce Prywatności.

magda-dams-o-mnie-sidebar

Nazywam się Magda Dams i kocham angielski! Inspiruję do odnalezienia radości w nauce tego języka dzięki mojej pasji, wiedzy oraz wysokiej jakości materiałom. Wierzę, że i Ty możesz posługiwać się angielskim pewnie, płynnie i poprawnie! Szczególnie mi bliskie są egzaminy Cambridge oraz matura. Brzmi jak coś dla Ciebie? Dołącz do mojej społeczności i rozwiń językowe skrzydła!

magda-dams-grafika-obserwuj-mnie